لوله بازکنی با فنر

لوله بازکنی با مواد شیمیایی
اکتبر 10, 2019

لوله بازکنی با فنر

لوله بازکنی با فنر : لوله باز کنی با فنر یکی از متداول ترین روش های مورد استفاده در بازکردن لوله های مسدود شده می باشد. وقتی روش های لوله بازکنی خانگی مانند تلمبه زدن، استفاده از مایع های لوله بازکنی و … جواب ندهد استفاده از روش لوله بازکنی با فنر قدم بعدی است. علاوه بر آن استفاده ی زیاد از اسید و یا سایر مواد لوله بازکنی به مرور به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان آسیب وارد می کند.
دو مدل فنر لوله بازکنی موجود می باشد فنر دستی و فنر برقی. در مدل برقی، فنر به وسیله ی دستگاه به چرخش در می آید. قلابی فولادی روی فنر وجود دارد که پس از چرخش فنر سبب باز کردن و از بین بردن عامل مسدود کننده در لوله فاضلاب می شود. فایده دیگر لوله بازکنی با فنر این است که در طی مراحل باز شدن گرفتگی، عمل لایروبی به خصوص برای چربی ها و روغن ها که بسیار مسدود کننده هستند انجام می شود. در لوله بازکنی با فنر به دلیل انعطاف پذیری فنر به راحتی از پیچ و خم لوله عبور خواهد کرد.

در موارد باز کردن گرفتگی توالت فرنگی معمولا از لوله بازکنی با فنر استفاده نمی کنند زیرا نوک فنر تیز بوده و به انتهای لوله فاضلاب آنجا که تنگ می شود آسیب وارد می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید