لایروبی چاه

تخلیه چاه فاضلاب
دسامبر 1, 2019

لایروبی چاه

پر شدن چاه نشونه هایی داره، برای مثال بوی گند فاضلاب، باز نشدن توالت، بالا اومدن آب توالت، وجود حشراتی مثل سوسک، گرفتگی توالت و در زمین های غیرماسه ای، نداشتن کشش آب در خاک میتونه از نشونه های پر شدن چاه باشه.

معمولا در بیشتر خونه ها و ساختمون ها چاه های فاضلاب بصورت جذبی هستن. چاه های جذبی بیشتر در زمین هایی هستن که خاک اونا میتونه فاضلاب رو دفع کنه. یک چاه استاندارد باید بتونه آب و فاضلاب درون خودش جذب کنه. اگر چاه استاندارد نباشه یا زمینی که در اون چاه زده شده خاکش مرغوب نباشه، چاه زودتر از زمان عادی پر شده و نیاز به تخلیه و لایروبی چاه دارد .

شاید برای شما پیش آمده باشد که بعد از تخلیه چاه دوباره سریع چاه بالا میزند.اگر به دنبال دلیل این امر میباشید مارا دنبال کنید.بهتراست بعد از تخلیه چاه بعداز این که چاه کاملا خالی شد لایروبی چاه انجام گیرد .

لایه های ضخیمی که روی دیواره چاه قرار دارند از جذب شدن آب به زمین جلوگیری میکنند و همین علت پرشدن سریع چاه میباشد.لایروبی چاه به این صورت است که فردی وارد چاه میشود و با ابزار مخصوص دیواره چاه را میتراشد و لایه هارا برمیدارد این کار انقدر انجام میشود که دیواره خاکی چاه نمایان شود.گفتنی است که لایروبی چاه کار هرکسی نمیباشد و نیاز به تجربه و تخصص بالا دارد لایروبی چاه باید دقیق انجام شود و زیرا اگر کامل انجام نشود نتیجه مطلوبی نخواهد داد.

لایروبی چاه و کف تراشی چاه فاضلاب یکی از سرویس‌های پردرخواست است. که توسط بهترین تکنسنین‌ها و با تعیین مناسب‌ترین هزینه لایروبی چاه فاضلاب، ارائه می‌شود. پس اگر برای لایروبی چاه فاضلاب، لایروبی چاه کشاورزی و پاک سازی چاه فاضلاب به دنبال متخصصی مجرب و شرکتی معتبر هستید؛ با ما تماس بگیرید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید